ID e Pronës : 2829

Në Shitje 120,000€ - Shtëpi
230 m2 6 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet shtëpia 2 katëshe me 5 ari truall në Matiqan (te Vorrezat, mbrapa Ambullantës) ,me sipërfaqe 230m2. Shtëpia ka 2 sallona me kuzhinë, 6 dhoma të fjetjes ka 2 banjo, 2 korridora dhe 2 ballkona. Shtëpia është në një vend të qetë banimi, ka garazh, Bodrum, shupe, me dokumenta ne rregull.

Ndertim i ri.
Çmimi : 120.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme