ID e Pronës : 3175

Në Shitje 185,000€ - Shtëpi
230 m2 Print

Shtepi 3 katëshe për shitje ne lagjen Mati 1, te Spitali Turk, me siperfaqe 230m2 dhe më 2.6 Ari Truall.
Kati Perdhesë: Sallon me kuzhinë, dhomë ndejes, banjo, ballkon.
Kati i I-rë: 3 dhoma gjumi, banjo, 2 ballkona.
Kati II-të: Komplet sallon, banjo dhe ballkon.
Çmimi: 185.000 €.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme