ID e Pronës : 3170

Në Shitje 140,000€ - Shtëpi
65 m2 Print

Shitet Shtëpia e re një katëshe me sip. prej 65m2 dhe 30 arë truall në Fushë Kosovë, afër rrethit të Fushë Kosovës,
Shtëpia e ka 1 dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, korridori dhe 1 banjo.

 

Ndertim i ri.

ÇMIMI: 140.000 €

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme