Kosova Immobilien

Kërkoni pronen tuaj

Kërkim i Avancuar

Suksesi juaj është udhëheqësi ynë kryesor.

Për më shumë se 10 vjet Agjencioni Kosova Immobilien është duke ndërtuar një pasuri të përvojës dhe njohurive me vlera të larta dhe tregun e pronave luksoze.

Shitet banes PentHause 175m2 kati 8 Velani

175,000€
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/www/wp-content/themes/realhomes/framework/functions/real-estate.php on line 340
 

Shitet #Penthouse në Velani (afer Parkut te Qyetit) me sipërfaqe 175m2. Kati…

Më Shumë
175 m2 4 Dhoma 2 Banjo 2 Garazhe