ID e Pronës : 9927

Me Qira 250€ - Banesa
75 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomeshe në lagjen Kodra e Diellit,(Rr.Elmi Rakovica, afër Universitetit Iliria ), me sipërfaqe 75m2, kati 4-tër. Banesa ka sallon më kuzhine, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, ka ujë 24H, ka ashensor, parking rrugor, objekti i qet për familje.

Çmimi: 250€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme