ID e Pronës : 4181

Me Qira 260€ € - Banesa
63 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1, (Te banesat e Standardit) me sipërfaqe 63m2, kati i 5-të. Banesa ka dhomë dite, kuzhinë të ndar me trapezari, dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e Mobiluar, ka lift, ujë 24H, ka parking rrugor të mjaftushem gjelbrim.

Çmimi:260€.

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme

Me Qira

Ipet me qira banesa-zyre 3 dhomeshe në lagjen Ulpian… Më Shumë

Na kontaktoni