ID e Pronës : 4156

Me Qira 400€ € - Banesa
85 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit (mbrapa banesave Royal), me sipërfaqe 85m2, kati 4-tërt. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka lift, nxemje qendrore, ujë 24H.

Çmimi:400€.

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme