ID e Pronës : 16868

Në Shitje 410,000€ - Shtëpi
120 m2 4 Dhoma 2 Banjo 1 Garazh Print

Shiten 2 Shtepia me 9 Ari truall në Kolovic te re, (rrugs per llukar)

Çmimi: 410.000€.

Shtëpit posedojn:
Kati i pare:
Sallon i madh, 1 dhomë gjumi
Dhe nje banjo, koridor dhe nje shpajz
Shtepija ka garazh, podrum.

Shtepija e dyt ka sallon me kuzhin dy dhoma gjumit banjo koridor.

Trulli ka dalje 18 metra ne rrug krysore.

Shtepia është dokumenta ne rregull me Flete Poseduse.

+383/ 44245454(VIBER).

044245454

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme