ID e Pronës : 11759

Me Qira 240€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Dardani (afër Bill Klinton-it, te Viva Fresh), me sipërfaqe 60m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, korridor, shpajz, banjo dhe ballkon. Banesa ka ujë 24h, parking rrugor nxemje me termokos. Komplet e mobiluar.

Çmimi: 240€. I negocjushëm.

+383/ 44443349 (VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme