ID e Pronës : 16646

Në Shitje 91,000€ - Banesa
65 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjën Kodra e Diellit (Banesat e Kuqe, te Posta e Vogël, afër Ambullantës) 65m2, kati 5-të (me lift).

Çmimi: 91.000€. I negocjushem.
Rënditja:
Sallon me kuzhinë,
Sallon te Veqant
Dhom të gjumit,
Banjo
Ballkon dhe korridor.
Objekti ka lift, hapsir gjelbruse, parking te mjaftushem për banore, ka lift, ndertim i vjetër dhe banesa ka fleten poseduse, kontrata bëhet te Noteri.

+383/ 44443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme