ID e Pronës : 12784

Me Qira 250€ - Banesa
65 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet më qira banesa 2 dhomëshe në Lagjen e Spitalit  (Afër Viva Fresh), me sipërfaqe 65m2, kati 5-të. Banesa ka sallon më kuzhinë, 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Ka ujë 24H, parking rrugor , ka ashensorë. Lëshohet për familjar.

Ndertim i Ri.

Çmimi: 250€. I Negocjushëm.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme