ID e Pronës : 9267

Në Shitje 3,300€ - Banesa
25 Ari Print

Shitet 25 Ari truall në Llapnasell (në mes Graqanicës dhe Qagllavicës, Llapnasell), trualli ka rrug me zhavor, ka afër rrug të asfaltuar. Me dokumenta ne rregull me flet poseduse.

 

Çmimi: 3.300€/ Për ari.

+383/ 44245454 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme