ID e Pronës : 9937

Në Shitje 60,000€ - Banesa
63 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (afër Meridian-it), me sipërfaqe 63m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensorë. Kontrata bëhet te Noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi:60.000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme