ID e Pronës : 14861

Me Qira 350€ - Banesa
85 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen e Muhaxherve (Afër Xhamis), me sipërfaqe 85m2, kati 6-të (2 lifta).
Rënditja:
Sallon me kuzhinë,
2 Dhoma gjumi,
1 Banjo,
1 Shpajz, ballkon dhe korridor.
Banesa është komplet e mobiluar, ujë 24H, parking rrugor
Çmimi: 350€. i Negocjushëm
+383/ 44443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
Prona në Hartë

Prona të Ngjashme