ID e Pronës : 14847

Me Qira 350€ - Banesa
120 m2 3 Dhoma 2 Banjo 1 Garazh Print
Ipet me qira banesa 4 dhomëshe në lagjen Aktash (Pran Osce-s), me sipërfaqe 120m2, kati 1-rë.
Rënditja:
Sallon me kuzhinë të ndar me trapezari,
3 Dhoma gjumi,
2 Banjo,
1 Ballkon dhe korridor.
Banesa ka nxemje qendrore më rrymë
Banesa ka garazh.
Çmimi: 350€.
+383/ 44443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
Prona në Hartë

Prona të Ngjashme