ID e Pronës : 16677

Në Shitje 35,000€ - Banesa
61 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë(Afër Mbikalimit përball Pinkut) 61m2, kati 5-të (me lift).

Çmimi: 35.000€. I negocjushem.

Rënditja:
Sallon me kuzhinë,
Dhom të gjumit,
Banjo
Ballkon dhe korridor.

Objekti ka lift, parking rrugor dhe banesa ka fleten poseduse, kontrata bëhet te Noteri.

+383/ 44443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme