ID e Pronës : 16880

Në Shitje 110,000€ - Banesa
92 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Emshir (Kompleksi XDC, perball rruges se Veterrnikut) 92m2, kati 2-të.

Çmimi: 110.000€. I negocjushëm.

Rënditja:
Sallon me kuzhinë,
2 Dhoma të gjumit,
2 Banjo
Ballkon dhe korridor.

Banesa shitet komplet e mobiluar, ka ujë 24h, parking rrugor, lift, kend lojrav per femij.

 

Me flet poseduse. Kontrata bëhet te Noteri.

+383/ 44443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme