ID e Pronës : 16685

Në Shitje 38,000€ - Banesa
50 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë(afër Bau marketit, te Apolonia A1) 50m2 neto, kati 4-tër (pa lift).

Çmimi: 38.000€. I negocjushem.

Rënditja:
Sallon me kuzhinë,
Dhom të gjumit,
Banjo
Ballkon dhe korridor.

Banesa shitet komplet e mobiluar, parking te mjaftushëm për vetura dhe banesa ka fleten poseduse, kontrata bëhet te Noteri.

+383/ 44443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme