ID e Pronës : 9945

Në Shitje Na kontaktoni - Lokal
22 m2 1 Banjo Print

Shitet Lokali në lagjen Bregu Diellit (Të Furra Qerimi 1), me sipërfaqe 22m2 Neto, hapsirë shfrytzuse 30m2, kati përdhesë. Lokali ka 1 banjo, ka nxemje. Lokali mund te shfrytzohet per veprimtari të ndryshme si: Zyre, Ordinacë, dhe veprimtari te ndryshme per Biznes.

Çmimi: Më Marrveshje.

+383/ 44245454 (VIBER).

044245454
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme