ID e Pronës : 17090

Në Shitje Na kontaktoni
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/www/wp-content/themes/realhomes/framework/functions/real-estate.php on line 340
 

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afer Shkolles Mihal Grameno) me sipërfaqe 109m2,  kati 3-të (me lift).

Çmimi: Me marveshje.

Rënditja:
Sallon me kuzhinë,
2 Dhoma të gjumit,
Banjo
Ballkon dhe korridor.
Objekti ka lift, ujë 24H, parking rrugor. Me flet poseduse.

+383/ 44443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme