ID e Pronës : 16777

Në Shitje 155,000€ - Shtëpi
230 m2 6 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet Shtepia 2 katëshe në lagjen Arberi
(Mrapa bazes se Kforit) me 230m2.

Çmimi:155.000€. I negocjushëm.

Shtëpia posedon:
Kati i pare:
Sallon i madh, 2 dhoma gjumi
Dhe nje banjo, koridor dhe nje shpajz
Kati i dyte:
Sallon i madh, dy dhoma gjumi, nje banjo, koridori dhe 3 terasa.

Shtepia ka 5 Ari truall
Shitet komplet e mobiluar.
Ka nxemje qendrore, rryme 24 ore, uje pa nderpre, ndriqim dhe rrug te asfaltuar,
Me dokumenta ne rregull me Flete Poseduse.

+383/ 44443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme