ID e Pronës : 16798

Në Shitje 32,000€ - Banesa
58 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print
Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Komunes së re), me sipërfaqe 58m2, kati 4-rë.
 
Rënditja:
Sallon me kuzhinë
1 Dhomë të gjumit
1 Banjo
1 Ballkon
1 Korridor
Banesa ka ujë 24h dhe ka parking rrugor.
 
Çmimi: 32.000€ i Negocjushem. 
 
+383/ 44443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme