ID e Pronës : 16764

Në Shitje 120,000€ - Shtëpi
230 m2 5 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet Shtepia 2 katëshe 220m2 në Miradi e Eperme (te Bylmeti) me 5 Ari Truall.

Çmimi:120.000€. I negocjushëm.

Shtëpia posedon:
Kati i pare:
Sallon i madh, dhomë gjumi,
Dhe nje banjo, koridor dhe nje shpajz
Kati i dyte:
3 dhoma gjumi, nje banjo, koridori garderoba dhe 2 terasa.

Shitet komplet e mobiluar.
Ka nxemje qendrore, rryme 24 ore, uje pa nderpre, ndriqim dhe rrug te asfaltuar,
Me dokumenta ne rregull me Flete Poseduse.

+383/ 44443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme