ID e Pronës : 16935

Në Shitje 1,000€ - Troje
1 hektar Print

Shitet 1 hektar tokë në Mramur (Komuna e Prishtines).

Toka ka rrugë me Kataster.

Toka ka mundesi nderrimi me banesa në Prishtinë.

Toka per momentin është mal ka mundesi nertimi, vikendica, depo dhe magazin.

 

Çmimi: 1000€/ari

+383 44 245 454 (VIBER)

044245454

kosova-immobilien@hotmail.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme