ID e Pronës : 10104

Në Shitje 870€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash (afër Sallës 1 Tetori, përball Furra Qerimit 1), me sipërfaqe 80m2, kati 4-tër (me lift). Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar, ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor. Më dokumenta në rregull, kontrata bëhet të Avokati.

Çmimi:870€. Për m2.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme