ID e Pronës : 6302

Në Shitje 82,500€ - Banesa
110 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Rruga B, afër Maxit), me sipërfaqe 110m2, kati 6-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka pamje ne Jug. Banesa është me dukumenta ne rregull , kontrat interne.

 

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 82.500€.

+38344443349 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme