ID e Pronës : 16941

Në Shitje 85,000€ - Banesa
82 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit (afër rrugës Muharrem Fejza, kompleksi Art Konstrukshën), me sipërfaqe 82m2, kati 2-të.
Rënditja:
🔸Sallon me kuzhinë
🔸2 Dhoma të gjumit,
🔸2 Banjo
🔸1 Ballkon dhe korridor
Banesa është e gatshme për banim, ka parking rrugor, oborr, kopsht për fëmij, ka pamje përendim.
Kontrata bahet te Noteri.
📌Çmimi: 85.000€. I negocjushëm.
+383/ 44443349(VIBER).☎️
044443349☎️
kosova-immobilien@hotmail.com📩
Prona në Hartë

Prona të Ngjashme