ID e Pronës : 14756

Në Shitje 1,100€ - Banesa
92 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Tophane (përball Ministris të Shendetsis ) me sipërfaqe 92m2, kati 4-ër.

Rënditja:
1 Sallon
1 Kuzhin
2 Dhoma gjumi,
2 Banjo,
ballkon, dhe koridor.                                                                                                                                                                                Shitet komplet e mobiluar. Objekti ka 2 ashensora, ka parking rrugor.

Ndertim i ri:                                                                                                                                                                                                        Çmimi: 1100€/m2

 

+383 44 44 33 49 (Viber/WhatsApp)

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme