ID e Pronës : 6238

  1,600,000€ - Banesa, Objekte Afariste
1910 m2 Print

 

Shitet objekti afarist banesor me sipërfaqe Totale 1910m2 në qendër të Prishtines, afer sheshit ” Skenderbeu”.

:Lokale aferiste 300m2; Bodrum 260m2, Banim 1200m2.

( tri nivele i ka nga 270m2 banim,me 7 banesa, dhe nji banesë në nënkulm me 120m2),

parking para objektit 80m2, si dhe trotuar rreth objektit 70m2. Total siperfaqe Bruto 1910m2.

Objekti është me dokumenta në rregull, i pershtatshem per veprimtari te, ndryshme si zyre, Ambasad,  kolegj.

Ndërtim i Ri.

Çmimi 1.600.000€.

 

+383/ 44245454(VIBER).

044245454
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

 

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme