ID e Pronës : 5032

Në Shitje 37,000€ - Banesa
40 m2 1 Dhomë 1 Banjo Print

Shitet banesa (Gastonjer) 1 dhomëshe në lagjen e Muhagjerve (Mbi Xhamin e Muhagjerve), me sipërfaqe 40m2, kati 7-të. Banesa ka sallon me kuzhin dhe banjo. Para kontrata bëhet te Noteri. Banesa shitet komplet e mobiluar.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 37.000€.

+377/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme