ID e Pronës : 16656

Në Shitje 550,000€ - Shtëpi
300 m2 6 Dhoma 3 Banjo Print

Shitet shtepia 3 katëshe me 3.18 Ari Truall me 300m2 në Arbëri Dragodan (te Furra Shekulli).

Renditja:

Kati Përdhese: ka Sallon me kuzhine 1 dhomë gjumi banjo ballkon, shpajz dhe koridor. dhe oborri.
Kati 1-rë ka Sallon me kuzhine 1 dhomë gjumi banjo ballkon me 50m2, shpajz dhe koridor.
Kati 2-të ka 3 dhoma gjumi banjo 2 ballkona 2 shpajza dhe korrodor.

Shtepia Shitet komplet e mobiluar, shum zone e qet për banim, ka oborr, parking per vetura, shtepia ka 2 hyrje, secili kat i ndar ne hyrje te veqant.

Me Flet poseduse.

Çmimi: 550.000€. I negocjushëm.

+383/ 44443349 (VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme