ID e Pronës : 2816

Në Shitje 120,000€ - Shtëpi
140 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet shtëpia 2 katëshe me 4.25 ari truall në Hajvali (në mes Kforit dhe Gjamis) ,me sipërfaqe 140m2. Shtëpia ka sallon me kuzhinë, 3 dhoma të fjetjes ka 1 banjo, 2 korridora dhe ballkon. Shtëpia është në një vend të qetë banimi, ka garazh parking për 4 vetura, ka 2 klima, ujë me bunar, me dokumenta në Rregull.

Ndertim i ri.
Çmimi : 120.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme