ID e Pronës : 2805

Në Shitje 58,000€ - Shtëpi
270 m2 5 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet shtëpia 3 katëshe me 5 ari truall në lagjen Mati 1 (lagja Kelmendi),me sipërfaqe 250m2. Shtëpia ka 2 sallona me kuzhinë, 5 dhoma të fjetjes ka 2 banjo, 2 korridora dhe 2 ballkona. Shtëpia është në një vend të qetë banimi, me dokumenta në rregull me leje ndërtimi.

Ndertim i ri.
Çmimi : 170.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme