ID e Pronës : 6205

Në Shitje 130,000€ - Shtëpi
220 m2 6 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet shtepia 2 katshe 220m2 me 3 Ari Truall në Fushë Kosovë (të Hekurishta e madhe). Shtepia ka sallon me kuzhin, 5 dhoma te gjumit, 2 shpajza, 2 banjo, 2 ballkona, dhe 2 korridora. Shtepia ka garazh 30m2.

 

Çmimi: 130.000€

+38344245454 (Viber)

044245454.
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme