ID e Pronës : 6233

Në Shitje 1,600,000€ - Objekte Afariste, Troje
6000 m2 Print

Shitet Objeki Afarist me siperfaqe 6000/m2, Ne kuader te ketij objekti ka 500/m2 lokale afariste administrat ne dy nivele ku ne te ka nxemje qendrore si dhe sistem te ftohjes gjithashu qendrore. Lokacioni eshte ne skaj te magjistrales Prishtine-Tirane( afer Aeroportit) ne Fshatin Sllatin e madhe, Fushekosove.

Ka depo me siperfaqe 6000m /2, naltesia e depo eshte 6 m.e punuar me standarde Europiane.

Ka hapsir Frigoriferi me sip 300m/2 per rujtje te pemeve por edhe te produkteve tjeta. Hapsir ( oborr) ka 6000m/2, ne kete siperfaqe kemi te ngritur nji pemishte me te gjitha llojet e pemeve siperfaqja eshte 20 ari. Eshte e pershatshme te pemet te ndertohet edhe objekt i banimit. Objekti eshte me leje ndertimi dhe me pronar te definuar. Objekti eshte ne Hipotek bankare, mirpo ajo rregullohet pa problem , se nuk kemi kurfar problemi finansiar me bank apo shtet.

Çmimi 1.600.000€.Per pages ne kesh. Ka mudesi edhe nji pjes me kompenzim ndertim te nji depo ne Siprfaqe 2000/m2 , ne nji lokacion tjeter.etj.

Mundesit per negocim jan shume te medha, nevaret se qka ofrohet dhe a jan ne interes.

 

+383/ 44245454(VIBER).

044245454
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

 

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme