ID e Pronës : 3157

Në Shitje 400,000€ - Shtëpi
600 m2 12 Dhoma 4 Banjo 1 Garazh Print

Shitet shtëpia 3 katëshe 600m2, me sipërfaqe të truallit 2.5 ari në Lagjen e Spitalit. Secili kat ka nga 4 dhoma, 1 kuzhinë, 1 banjo dhe 1 ballkon.

Në katin përdhesë gjendet 1 lokal i përshtatshëm për për zyre, kurse në bodrum gjendet garazhi, 1 dhomë, 1 banjo, 1 bodrum i madh.

Ndërtim i ri.

Çmimi: 400.000€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme