ID e Pronës : 2917

Në Shitje 240,000€ - Shtëpi
450 m2 8 Dhoma 3 Banjo Print

Shitet shtëpia 4 katshe në Lagjen e Spitalit (mbrapa Eulex-it) me sipërfaqe 450m2 dhe ka 4 ari truall. Shtëpia ka këtë renditje:
Kati Përdhes ka garazhë dhe podrum.
Kati 1-rë ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, shpajz dhe korridor dhe taras.
Kati 2-të ka 4 dhomsha gjumi, banjo, shpajz dhe ballkon.
Kati 2-të ka 3 dhomsha gjumi, banjo, shpajz dhe ballkon.

Shtëpia e ka komplet dokumentacionin në rregull, e gatshme për bartje pronësije, me leje ndërtimi, e legalizuar dhe ka nxemje.

Çmimi 240.000€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme