ID e Pronës : 9996

Me Qira 240€ - Banesa
70 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomeshe në lagjen Kodra e Diellit,(Afër Sh.F. Iliria, të banesat e bardha), me sipërfaqe 70m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon më kuzhine, 1 dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ëshë komplet e mobiluar, ka ujë 24H, parking rrugor.

Çmimi: 240€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme