ID e Pronës : 15891

  2,200€ - Objekte Afariste
300 m2 2 Banjo 2 Garazhe Print
Jepet me qira Objekti 2 katëshe me 300m2 ne Arberi Perball stadjumit Fadil Vokrri afer Qendres.
Kati perdhese 160m2 salla madhe, salla per konferenca, banjo, kuzhine, koridori dhe plus oborri Sistem ventillimi per sall kan te veqant.
Kati 1 sall e madhe 90m2 plus ni teras te madhe dhe ni teras banjo dhe depo.
Specifikat e objektit ka Dy hyrje te veqanta me sensor, ka kamera te sigurise Sistem ventillimi te ajrit 2 garazha per perdorim te cilat mund te perdoren per arsye te ndryshme. Nxemje e cila ben ngrohjen e parketit dhe termostat per nxehtesi Hapja roletave me senzore Gjenerator.
2 Garazha ne shfrytzim te perbashket si depo e zyreve po edhe per vetura hapsir ka munsi parkimi para objekteve oborr ne shfrytzim dhe teras te madhe 90m2. Rrug e qet per zyre dhe veprimtari te ndryshme.
Me qmim ju japim shfryzim 40 talolina dhe 40 kareika.
Çmimi: 2200€. I negocjushëm.
+383/ 45227100 (VIBER).
045227100
kosova-immobilien@hotmail.com
Prona në Hartë

Prona të Ngjashme