ID e Pronës : 16763

Në Shitje 1,150€ - Banesa
96 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Bregu i Diellit (afër Universitetit Iliria) 96.5m2, kati 5-të.

Çmimi: 1150€/m2. I negocjushëm.

Rënditja:
Sallon me kuzhinë,
2 Dhoma të gjumit,
2 Banjo
Ballkon dhe korridor.

Objekti përfundon Mars 2023,
Kontrata bëhet te Noteri.

+383/ 44443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme