ID e Pronës : 1116

Në Shitje 40,000€ - Banesa
57 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Të Princesha), me sipërfaqe 57m2, kati 2-të (me lift). Banesa ka sallona me kuzhin, dhom të gjumit, banjo, ballko dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar, ka ujë 24H.

Ndertim i Ri.
Çmimi: 40.000€.

+377/44443349(VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme