ID e Pronës : 1191

Në Shitje 160,000€ - Shtëpi
370 m2 5 Dhoma 2 Banjo 1 Garazh Print

Shitet shtëpia 2 katëshe me 6 Ari Truall ne Hajvali (Afër rruges kryesore, afër Pompës Mili) me sipërfaqe 370m2. Kati 1-rë i shtëpis ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Kati 2-të ka 3 dhoma të gjumit, banjo, 3 ballkona dhe korridor. Shtepia ka bodrumin me 1 hapsir kuzhin verore dhe, hapsira per nxemje qendrore me dru-qymyr. Ka garazh dhe parking per tri vetura, Shtepia është ne pjes te qet banimi ka oborr te mjaftushem dhe ka rrugen kryesore afer.

Çmimi për shitje: 160.000€.

+377/ 44443349(VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme